کفش

راهنمای شما برای خرید کفش اسکچرز

کفش اسکچرز بسیار برای پیاده روی مناسب است .اگر زیاد اهل پیاده روی کردن هستید ، احتمالاً با اسکچرز آشنا هستید . مردم کفش اسکچرز را دوست دارند زیرا آن ها بسیار راحت ، شیک و سرگرم کننده هستند . ما متوجه شده ایم که مردم آن ها را دوست دارند ، زیرا آن کفش ها همواره بازخورد خوبی می گیرند .ضریب راحتی آن کفش ، آن قدر زیاد است که مردم آن ها را مانند “پوشیدن دمپایی” توصیف کرده اند و با ” راحتی ” مناسب و ” عالی ” می باشند . ما آن قدر عشق به این برند مشاهده کردیم که احساس کردیم که شاید دوست داشته باشید کمی بیشتر درباره آن ها بدانید . بنابراین ، در اینجا راهنمای ما برای این کفش ها برای شما موجود است .
در ادامه محتوا درباره تکنولوژی های کفش اسکچرز ، نمایندگی اسکچرز در کشور های مختلف دنیا صحبت می کنیم و به سوال های ، اسکچرز چیست و چرا اسکچرز هم پاسخ می دهیم .

تاریخچه کفش اسکچرز

اسکچرز که در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد در ابتدا هدف آن تولید کفش های دکتر مارتنز بوده است . بنیانگذار آن ، رابرت گرینبرگ ، که در پشت نام تجاری LA Gear نیز بود ، خیلی زود قصد خود را تغییر داد و شروع به طراحی و ساخت نام تجاری محصولات خود کرد . پیشنهاد اولیه طیف وسیعی از چکمه ها و کفش اسکیت بود .
این شرکت فروش جهانی را در سال ۱۹۹۷ آغاز کرد . پس از تبلیغات مشهور و زیاد ، این کفش به یکی از بهترین مارک های کفش در حال رشد ایالات متحده تبدیل شد و گزارش شده که سومین شرکت بزرگ کفش ورزشی در ایالات متحده است .

اسکچرز چیست؟

اسکچرز یک مارک کفش است که در ساحل منهتن ، کالیفرنیا مستقر است . این برند که اکنون به دلیل داشتن کفش ورزشی راحت و شیک شناخته شده است ، در زمان خود کفش و اسکیت کفش را ایجاد کرد .
و الان تولید کننده انواع کفش مردانه و کفش زنانه و کفش بچه گانه می باشد . این شرکت در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد و از طریق تأیید اکثر مردم و تبلیغات به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد . این کفش هم سبک است و هم دارای عملکردی بسیار مناسب می باشد .
بنابراین اکنون شما می دانید که آن ها چه هستند . آیا این کفش برای پا های شما خوب است؟ بیایید ابتدا مزایای آن را در نظر بگیریم . به طور کلی محصولات این شرکت ، راحت و پشتیبان هستند. آن ها همچنین تنفس پا را فراهم کرده و انعطاف پذیر هستند . البته تنها مورد در آن ها این می باشد که اسکچر ها مخصوصاً برای مشکلات پا طراحی نشده اند . بنابراین ، اگر که شما از مشکل خاصی در مورد پای خود رنج می برید ، بهتر است قبل از انتخاب کفش مناسب برای خود ، از مشاوره مناسب نیز استفاده کنید .

تکنولوژی های اسکچرز

کفش اسکچرز به دلیل فناوری فوم حافظه شناخته شده اند . در اصل توسط ناسا ایجاد شده است . فوم حافظه ماده ای است که به فشار و دما حساس است . با این کار امکان شکل دادن به آن فراهم می شود و باعث افزایش راحتی می شود . اسکچرز لایه ای از فوم حافظه را به کفش های خود معرفی کرد که دارای بالشتک اضافی بود و باعث می شود که آن ها فوق العاده راحت باشند .
بنابراین اکنون می دانید این کفش از چه ساخته شده است ، اسکچرز ها در کجا ساخته شده اند؟ آن ها در واقع در کارخانه های مختلف ، عمدتاً در چین و ویتنام ساخته می شوند . این شرکت با این کارخانه ها روابط طولانی دارند که تداوم و قابلیت اطمینان را فراهم می آورد . تیم تولید این کفش بر فرایند تولید نظارت می کنند و همچنین کنترل کیفیت را برای حفظ استانداردهای بالای محصول خود انجام می دهند .

چرا اسکچرز ؟

هنگامی که نوبت به یافتن جفت کامل این کفش می رسد ، خبر عالی این است که می توانید انواع مختلفی از گزینه های متناسب را انتخاب کنید . متناسب بودن کلاسیک این کفش با پهنای متوسط است که یک پهنای B برای کفش زنانه و عرض D برای کفش مردانه  است و این برای پای سایز متوسط ، ساخته شده است . عرض “B” یا “D” کمی گسترده تر می شود با افزایش طول پا که تمایل به اندازه گیری اندازه پای معمولی دارد . با این حال ، اسکچرز فهمید که هر پا متفاوت است ، بنابراین گزینه های متنوعی را نیز در ادامه ارائه می داد .
مناسب بودن این کفش به اندازه مناسب کلاسیک خود ، همان پاشنه پا را دارا می باشد اما دارای فضای اضافی در اطراف انگشتان پا است ، که معادل عرض E برای مردان و عرض C برای زنان است . اگر این کافی نباشد ، می توانید متناسب با گستره ای را انتخاب کنید که یک شل مناسب در کل پا فراهم کند . برای آقایان ، یک گزینه بسیار مناسب نیز وجود دارد که حداکثر فضا را برای راحتی بیشتر فراهم می کند .
اگر نمی دانید اسکچرز در چه سایزی را خریداری کنید ، بهتر است از اندازه معمول خود استفاده کنید . با این حال ، به دلیل مناسب بودن ، برخی افراد متوجه می شوند که آن کفش ها کمی جادارتر از آنچه انتظار داشتند ، می باشد . بهترین راه حل این است که کفش انتخاب شده خود را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مفید است .
اگر یک جفت از این کفش دارید که کمی بیش از حد تنگ است ، ممکن است تعجب کنید اما شما می توانید آن ها را کمی گشادتر کنید. آن ها را با یک جفت جوراب ضخیم در خانه بپوشید و اگر این کار انجام شود ، به تدریج به آن ها در گشاد شدن کمک می کند .