کفش

فناوری GOGA در کفش اسکچرز چیست؟

technology Gaga skechers

شمایی که اسکچرزپوش هستین یا اینکه اینقدر براتون تعریف کردن که می خواین اسکچرز پوش بشین. می دونید محصولات GOGA اسکچرز کدوم هاستند ؟ می دونین فرق کفش های GOGA اسکچرز با سایر تکنولوژی های اسکیچرز چیه؟ چه فرقی بین Goga Max ، Goga Mat ، Goga Pillars وجود دارد؟

مشتریانی که از فروشگاه حضوری ما خرید می کنن به راحتی می تونن از فروشنده های ما سوالاتشون رو بپرسن. ولی شاید خیلی از مشتریان که از سایت خرید می کنند براشون این سوالات پیش بیاد. جای نگرانی نیست و شما راحت از سایت خریدتون رو انجام بدین. ما در اینجا خیلی سریع و راحت فرق و شباهت اونارو بهتون میگیم.

GOGA MAT (گوگا مَت) چیست؟

اسکچرز جایگاه خود را به عنوان یکی از رهبران حوزه کفش و لایف استیل های جهانی حفظ نموده. کفش های ترکیبی اسکچرز طرفداران بسیاری در اروپا ، آمریکا و آسیا پیدا کرده است. و هر روز بر نوآوری خودش می افزاید. امروز می خواهیم در باب سه سری از کفش این کمپانی قدرتمند صحبت کنیم .

سری کفش های GOGA از گوگامَت شروع شد. و به عبارتی پس از اینکه برند اسکیچرز تکنولوژی جدیدی وارد بازار کرد ، سری آن را با عنوان Goga Mat به مشتریان شناساند. و پس از آن به توسعه فناوری خود در این سری پرداخته و تغییرات نسبتا متفاوتی را دراین سری ایجاد کرد.

در همین راستا و در روند به روزرسانی خود، سریِ Goga Max و Goga Plus را به ترتیب روانه بازار نمود. سری GOGA اعم از مَت ، مَکس و پپیلاس، به نوعی یک قدم جلوتر از سری مموری فوم هستند. البته نه از جهت بهتر یا بدتر بودن! تفاوت آنها از جهت تخصصی بودن در نوع استفاده و استایل کفش می باشد.

GOGA MAX (گوگا مکس) چیست؟

فناوری گوگا مکس (Goga Max) سفت و محکم تر از فناوری سوپر راحتی یا همان فناوری مموری فوم می باشد. چه اینکه کفی حافظه دار از انعطاف بیشتری برخوردار می باشد. تکنولوژی GOGA مانند مموری فوم نمی باشد که بالشتک هایی پا را احاطه کرده و قالب پا را به خود بگیرد.

بلکه کفی های Goga به مانند تشک های کوچک ورزش یوگا می باشد. و به عبارتی همان راحتی کفی مموری فوم را دارد منتها اصلا قالب پا در آن شکل نمی گیرد.

به عبارت ساده تر، اگر کفشی برای استفاده روزانه می خواهید ازسری مموری فوم استفاده کنید. و اگر برای موارد تخصصی می خواهید مثل دویدن ، تناسب اندام و … از سری GOGA لذت ببرید.

GOGA Pillars (گوگا پیلارس) چیست؟

Goga pillars از نسل کفش های GOGA اسکچرز می باشد. که پس از Goga Max وارد بازار شد. یک فناوری بسیار پیشرفته است که در زیره کفش های اسکچرز استفاده می شود. این تکنولوژی ساختار سلولی و حفره ای را در کفش ایجاد می کند. این فرآیند سبب می شود شوک و فشار وارده از سطح زمین تقسیم شده و کمترین آسیب به پا برسد.

سری Goga Pillars ویژگی های Goga Max را نیز تقویت نموده و حالت کشسانی و نرمی کفی کفش را چند برابر می کند. و آخرین تکنولوژی در سری Goga از کفش های اسکچرز می باشد. در کفی سری Goga کفش های اسکچرز از پوشش بامبو برای جلوگیری از تعریق و بود گرفتن پا استفاده شده است.

نتیجه کوتاه

اسکچرز در بسیاری از مدلها از فناوری های ترکیبی استفاده می کند. به عبارتی ممکن است در مدلی خاص علاوه بر تکنولوژی Memory Foam از فناوری Goga Max یا Goga mat یا … نیز استفاده کند.

کفی مموری فوم تنبل است ! به خاطر حالت فومی و ژله ای که در آن وجود دارد. اگر یک تیله را از لبالا بر روی پرتاپ کنید ، به سختی جهش پیدا می کند. اما در تکنولوژی GOGA  که برای استفاده های تخصصی تر می باشد، جهش تیله بیشتر است.

از جهتی فرق زیادی بین گوگا مَت و گوگامَکس وجود ندارد. لذا این دو سری برای استفاده روزانه و پیاده روی مناسب هستند. و اگر برای دوندگی و استفاده تخصصی دیگری می خواهید ، گوگاپیلارس پیشنهاد می شود.

همه باهم …

نوشته حاضر نیز به مانند سایر بخش های وب سایت همه روزه در حال بروزرسانی است. چه اینکه فناوری GOGA در کفش اسکچرز را نه تنها از شرکت اصلی اخذ کرده بلکه تجربه شخصی اعضای اسکچرزپوش نیز می باشد.  تجربه ای که ما به عنوان تیم اسکچرزپوش در استفاده محصولات بویژه کفش های اسکیچرز داشته ایم.

با ما باشید تا در پست های بعدی به بررسی تفاوت سری GOGA و مموری فوم اسکچرز بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *