کفش

چه راه هایی برای تمیز کردن کفش اسکچرز وجود دارد

تمیز کردن کفش اسکچرز

تمیز کردن کفش اسکچرز : هنگامی که عاشق جفت مورد علاقه خود از این کفش شدید ، می خواهید بار ها و بار ها آن ها را بپوشید ! بهترین راه برای طولانی تر کردن عمر آن ها ، مراقبت از آن ها و تمیز نگه داشتن آن ها است . در این جا چگونه تمیز کردن آن ها را به شما آموزش می دهیم .
برای تمیز کردن کفش اسکچرز ، بهتر است قسمت بالایی را با یک ژل پاک کننده یا مواد شوینده ملایم و یک پارچه نرم تمیز کنید . این باید لکه های سطحی را از بین ببرد . غرق کردن کامل کفش در آب و یا قرار دادن آن در چرخه ماشین لباسشویی می تواند بر روی مواد و دوخت تأثیر بگذارد ، بنابراین این کار بهترین حالت به عنوان آخرین راه حل نگهداری توصیه می شود .

آیا کفش های اسکچرز می توانند در ماشین لباسشویی شسته شوند؟

اگر اسکچرز شما از چرم ساخته نشده است ، آن ها معمولاً می توانند در یک چرخه ملایم شسته شوند . قبل از شستشو از اسپری محافظ استفاده کنید تا از لکه های آب محافظت کنید . بعد از شستشو ، اجازه دهید با هوا این کفش شما خشک شود . اگر کفش شما دارای کفی های مخصوص اسکچرز است ، باید طی ۱۰ تا ۱۲ ساعت خشک شوند .

آیا اسکچرز ضد آب است؟

این کفش های اسکچرز ضد آب نیستند ، اما می توانید قبل از پوشیدن آن ها ، سطح را با استفاده از یک اسپری ضد آب آغشته کنید .
امیدواریم ادامه ی توضیحات ما در مورد برند اسکچرز به شما کمک کند تا کمی بیشتر در مورد این طیف محبوب کفش اطلاعات کسب کنید . شما دفعه دیگر که به دنبال کفش های راحت ، انعطاف پذیر ، شیک و پشتیبان هستید ، چرا اسکچرز را امتحان نمی کنید ؟ کفش اسکچرز بسیار با دوام ، زیبا و راحت می باشد که با طرح ها و رنگ های متنوع  برای انواع کفش مردانه ، کفش زنانه و کفش بچه گانه توانسته در بین اقشار مختلف مردم محبوبیت خاصی را برا یخورد رقم بزند .

در آغاز اسکچرز

این شرکت در سال ۱۹۹۲ در یک خانه ساحلی در کالیفرنیا با تنها حدود دو جین کارمند به سرپرستی رابرت گرینبرگ که هم چنین بنیانگذار این شرکت بود ، آغاز به کار کرد . قبل از شروع گرینبرگ به کار شرکت کفش فروشی ، او بخشی از تیمی بود که LA Gear را تأسیس کرد . با این وجود ، پس از چند سال موفقیت آمیز ، LA Gear ضرر زیادی در سهم بازار در سال ۱۹۹۲ دید و گرینبرگ و پسرش مایکل را مجبور به ترک این شرکت کرد . گرینبرگ با دیدن این که هیچ غول صنعتی وجود نداشت که بتواند لباس زنانه و مردانه را تولید کند ، این شرکت را با این هدف خاص تاسیس کرد .

اولین کفش اسکچرز

اولین کفش این شرکت بوت چوب گیر Cascades بود . این کفش خاص عملاً کار خود را پشت سر گذاشت و در دهه ۱۹۹۰ با موفقیت چشمگیری رو به رو شد . در حقیقت ، این کفش بسیار موفق بود . حتی امروز هم آن کفش قابل خرید است . با شروع به کار کردن این کفش ، اسکچرز شروع به پر کردن طاقچه های سبک زندگی و کفش های مفید برای زنان و مردان کرد . امروزه این غول کفش فروشی دارای بیش از سه هزار محصول مختلف در بخش های مختلف است .

اسکچرز چه اسمی است؟

اسکچرز نامی است که به کودکی اطلاق می شود که به راحتی نمی تواند بنشیند . به نظر می رسد نام کاملی برای شرکتی است که پنجمین شرکت بزرگ کفش ورزشی در جهان است . این واقعیت که آن ها در هر قاره نیز کفش خود را می فروشند ثابت می کند که آن ها هنوز هم می توانند موفق باشند .

اولین درآمد بزرگ گرینبرگ در اسکچرز

قبل از شروع اسکچرز ، اولین وقفه بزرگ گرینبرگ هنگامی رخ داد که وی بعد از خرید مجوز انجام این کار ، شخصیت بیگانه و مشهور فیلم خارجی ET را روی کفش های خود گذاشت . این ایده در نهایت باعث شد تا در کمتر از هشت هفته ، بیش از سه میلیون دلار درآمد کسب کند . این درآمدی بود که گرینبرگ برای تأسیس LA Gear از آن استفاده کرد .