کفش

تکنولوژی کفش اسکچرز و محبوبیت آن

تکنولوژی کفش اسکچرز باعث شده یکی از محبوب ترین کفش ها در سطح جهانی باشند که در زمینه کفش های طبی شهرت فراوانی را با توجه به تکنولوژی بکار رفته در ساخت کفی و زیره این کفش ها کسب کرده است و توصیه پزشکان برای بیماران آرترروزی، و بیماران دارای کمر درد و پا درد می باشند.
کفش اسکچرز دارای انواع گوناگون کفش مردانه ، کفش زنانه  و کفش بچه گانه همچون کفش اسکچرز go walk، اسکچرز go run و ده ها نوع دیگر می باشد.

تکنولوژی بکار رفته در کفش اسکچرز

با توجه به تکنولوژی کفش اسکچرز این کفش ها بر خلاف سایر کفش ها فرم و شکل اولیه خود را از دست نداده و حفظ می کنند و از رسیدن آسیب به کمر و پا جلوگیری می کنند.
کفش اسکچرز با داشتن بالشتک های تزریقی Eva در کف خود باعث دوام کفش می شود و همچنین ضرباتی که در هنگام دویدن یا پیاده روی در اثر شوک ایجاد شده ممکن است به پاها یا زانوها وارد شود را جذب خود می کند و از این ضربات جلوگیری می کند.

کفش اسکچرز go run:

تکنولوژی این کفش به گونه ایست که کفش با استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت آن دارای سبکی در حد بالایی شده است همچنین برای جلوگیری از تنش های وارده بر پا و زانو در هنگام دویدن یا پیاده روی از دو ماده رزالایت و رزاگریپ استفاده شده است که لایه رزالایت تنش ها را جذب کرده و رزاگریپ که ساختار سختر و خاصیت چسبندگی را داراست با ایجاد اختلاف ارتفاع در تلاش بر سر پا نگه داشتن دارنده کفش است.

کفش اسکچرز go walk:

با استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت رویه این کفش تلاش برای جلوگیری از تعریق پا و نفوذ هوا به داخل کفش و به این شکل جلوگیری از بیماری های پوستی انجام گرفته است.