اخبار

محبوبیت کفش های اسکچرز

محبوبیت کفش های اسکچرز

اسکچرز نام یک برند کفش می باشد .این برند تولید کننده ی کفش است که در آمریکا تاسیس شده و شروع به فعالیت کرده است. این برند ابتدا تولید کننده کفش اسکچرز بوده است. اما با پیشرفت های روز افزون به تولید کتونی های ورزشی در مدل های متنوع پرداخت. کفش اسکیچرز به دلیل کیفیت بالا، راحتی، انعطاف، نرمی و بسیاری از خصوصیات کفش های مرغوب توانسته است طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. این برند توانسته است دست به تولیدات محصولات طبی نیز بزند و پیشرفت فوق العاده ای در این زمینه داشته باشد.

محبوبیت کفش های اسکچرز

در ایالات متحده آمریکا ، اسکچرز روند رو به رشدی را دارد.  طی دو سال گذشته محصولات اسکچرز که یک برند آمریکایی می باشد در رتبه پنجم قرار گرفته است. به عبارتی از رقبای پیشین خود همچون پوما ، نیوبالانس پیشی گرفته و خود را به Nike ، Fila ، Keds و Reebok نزدیک کرده است. و اگر به جدول آماری مردم اروپا و آمریکا و آسیا نگاه کنیم ، بیشتر به این موضوع پی می بریم.

هر چند برند اسکچرز در برخی از زمینه های تخصصی ، مثل گلف بازی ، بسکتبال. هنوز نتوانسته به رقبای تخصصی خود برسد. درعوض با فناوری های منحصر به فرد خود در انواع کفش های پیاده روی ، دویدن ، طبیعت گردی بسیار هوشمندانه عمل نموده. کفش های اسکچرز دارای خصوصیاتی می باشد که با وجود آنها این کفش ها از بقیه کفش ها متمایز شده اند.

این برند آمریکایی علاوه بر اینکه توانسته است رتبه چهارم در تولید کفش کسب کند. بلکه جزو ۱۱ برند مشهور و محبوب در زمینه پوشاک و کفش گردید. سایر برندها در این حوزه عبارتند از: نایک ، آدیداس ، old Navy ، Victoria ، Hanes ، Rolex  ، Tommy ….

همچنین اسکچرز طراحان خاصی دارد که برای هر گروه سنی و هر استیل و جنسی سبک خاصی دارد. مشتریان اسکچرز می تواند دختران ، پسران ، مردان ، زنان ، بچه ها ، ورزشکاران ، کارگران ، کارمندان و و غیره باشند.

کسب افتخارات و محبوبیت جهانی

اسکیچرز طی این سالها علاوه بر افتخارات و جوایزی که دریافت نموده است. همواره مسیر رو به رشدی داشته است. اسکچرز توانست تحول عظمی در کفش های پیاده روی (Walking) رانینگ (Running) و ترینینگ (Training) ایجاد کند. او مخترع کفی های تخصصی مثل Memory Foam , Air Cooled, Goga, Lifestyle, Performance, 5Gen و … می باشد.

همانطور که در پست های دیگر توضیح داده شده ، این برند آمریکایی در دو کشور مونتاژ می شود. چین و ویتنام. و اینکه از نظر کیفیت کدام بهتر است ، فرقی نمی کند. چون هر دو تحت لیسانس و نظارت متخصصین کمپانی اسکچرز صورت می گیرد. و اتوماتیک بودن خط تولید و خدمات پس از فروش محصولات اسکچرز سبب رضایت ۹۰ درصدی مردم اروپا و آمریکا شده است.

و طی مصاحبه تحقیقاتی که وب سایت کوورا انجام داده بود، مردم به آنها عادت کرده اند. و بسیاری از آنها از سال ۲۰۰۵ هیچ کفش دیگری نتوانسته اند بجز اسکچرز بپوشند.

قطعا اگر شما هم برای یک بار از کفش های اسکچرز استفاده کنید ، به آن عادت می کنید. راحتی آنها به خاطر فناوری های متفاوت و ترکیبی می باشد. که انگار کفشی در پاتون نیست و انگار بدون کفش در حال راه رفتن هستین.

تحول دیگر اسکچرز در دنیای کفش ، اختراع کفش های کار و کودک می باشد. کفش ضد سر خوردن و ضد آب و ضد روغن این شرکت که طی ۳ سال به محبوبیت بالایی دست یافت. در اینجا چند کلمه کلیدی هم در اختیارتون می زاریم که بهتر بتونین در سایت ها صدای هوادارن اسکچرز بشنوین.  قیمتش مناسب و ارزشش داره (Good value for moner) ، خیلی راحت (Food Quality) ، طراحی زیبایی داره (Well designed) ، شیک و با کیفیت (Well stylish) و … .

تنها ناراحتی در کشورهای حوزه خلیج فارس + ایران

و البته رضایت ۷۰ درصدی مردم حوزه خلیج فارس از جمله ایران ناگفته نماند. این عدم رضایت به جهت قیمت یا خدمات یا راحتی محصولات نبوده است. دلیل آن عدم نظارت درست بر روی محصولات اورجینال و تقلبی است. و  این مشکل در ایران ، هندوستان و گاها امارات (در صورت خرید از غیر نمایندگی) پیش آمده است.

در سال مراسم ۲۰۱۸ شرکت اسکچرز، مدیرعامل اسکچرزپوش موفق به اخذ گواهینامه فروش محصولات و سرتیفیکت گردید. در همین راستا و طی هماهنگی با عاملیت فروش کمپانی، هولوگرام شرکتی به فروشگاه اسکیچرزپوش اخذ گردید. لذا شما می توانید با ضمانت اورجینال بودن محصولات اسکچرز، با اطمینان از اسکچرز پوش خرید کنید.