کفش

معرفی برخی از مدرن ترین و پرطرفدارترین محصولات اسکچرز

محصولات اسکچرز

محصولات اسکچرز درفروشگاه اینترنتی ؛ نماینده ی رسمی فروش اسکچرز در قشم ( نماینده ی رسمی فروش محصولات پر طرفدار و درجه یک اسکچرز در ایران) ، یکی از معتبرترین و فروشگاه ها در این حوزه است، که با تجربه ای بسیار زیاد و ارائه ی جدیدترین و مدرن ترین محصولات این برند محبوب، همواره یکی از مراکز بسیار پر طرفدار عرضه ی این محصولات بوده است .
در این مطلب ما به عنوان معتبرترین وارد کننده و عرضه کننده ی محصولات این برند ، قصد داریم تا شما را با مهم ترین انواع محصولات اسکچرز که شامل کفش مردانه ، کفش زنانه و کفش بچه گانه هست آشنا نماییم .پس لطفا تا پایان این مطلب کوتاه با ما بمانید .

اسکچرز go walk:

این محصول ، همانند دیگر محصولات این برند معتبر جهانی، یکی از بهترین نمونه ها در نوع خود می باشد. از ویژگی های go walk می توان به جنس رویه که از الیاف مصنوعی تهیه شده است، کفی لاستیکی کفش، رویه شبکه ای جهت تهویه ی هوا، و تکنولوژی منحصر به فرد Go Pillars در قسمت زیرین ، جهت جلوگیری از وارد آمدن ضربه و حراست از قوس پا اشاره نمود .

این محصول ، همانند دیگر محصولات این برند معتبر جهانی، یکی از بهترین نمونه ها در نوع خود می باشد

اسکچرز go run:

این محصول که برای دویدن ، طراحی گردیده است؛ از رویه ی خاص و بسیار با کیفیت الیاف مصنوعی تهیه شده است . وزن ۱۶۰ گرمی این محصول شما را شگفت زده خواهد نمود . علاوه بر این می توان به کفی کفش که از جنس ای وی ای تهیه شده است ؛ اشاره نمود.

وزن ۱۶۰ گرمی این محصول شما را شگفت زده خواهد نمود

اسکچرز air cooled :

این محصول یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات این برند است. کیفیت بسیار بالای متریال به کار رفته در این کفش، که هم برای پیاده روی و هم دویدن بسیار مناسب است، این کفش را به بهترین کفش دنیا در این حوزه، از دید بسیاری از منتقدین و کاربران مبدل نموده است.

این محصول یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات این برند است

اسکچرز sketch-air:

ویژگی های این کفش مخصوص دویدن خیره کننده است. به کارگیری زیره بسیار انعطاف پذیر و کارآمد،رویه ی بسیار با کیفیت چرمی و پارچه ای ، بهره گیری از کپسول منحصر به فرد هوا یا Air و همچنین دارا بودن کفی فومی Air cooled Memory ، از این کفش یک محصول بسیار عالی برای پیاده روی ، فراهم آورده است.

ویژگی های این کفش مخصوص دویدن خیره کننده است

اسکچرز relaxed fit:

Relaxed Fit ، یکی از مدرن ترین محصولات این برند محبوب است که با دارا بودن ویژگی هایی همچون پایین آوردن بسیار خیره کننده ی فشارهای وارده به پا، توانایی چرخش هوا ، ساختار یکپارچه و بند های دارای کشش بی نظیر، کفی فومی، بهره گیری از تکنولوژی گوگامت و Air cooled در قسمت کفی، طراحی بسیار مدرن relaxed fit ، و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد این برند جهانی ، از این کفش، نمونه ای بی نظیر از یک کفش مدرن ورزشی را به وجود آورده است.

Relaxed Fit ، یکی از مدرن ترین محصولات این برند محبوب است