کفش

تاریخچه ی شرکت اسکچرز

اسکچرز

شرکت اسکچرز در سال ۱۹۹۲ توسط رابرت گرین برگ تاسیس شد و در ابتدا به عنوان شرکتی برای تبلیغ یک برند انگلیسی فعالیت داشت و پس از ان شروع به تولید کفش های ورزشی و اسکیت با نام اسکچرز نمود.
در ان زمان هیچکدام از برند های معروف و معتبر در تولید کفش های ورزشی محصولی مناسب برای فعالیت های ورزشی روزانه در بازار فروش و یا در دست تولید نداشتند. از این رو شرکت اسکیچرز با تولید محصولی مناسب برای فعالیت های روزانه، هم در بازار کفش زنانه و هم در بازار کفش مردانه،  و هم در بازار کفش بچه گانه توانست برای خود جایی باز کند، و به یک غول بی رقیب در این صنعت پر رقابت بدل شود.

محبوبیت برند اسکچرز

قبل از انکه برند اسکچرز وارد صنعت کفش شود، کفش های ورزشی مناسب فعالیت های ورزشی روزمره ی افراد نبودند و علاوه بر انکه خیلی زود دچار فرسودگی میشدند و از بین میرفتند، به اندام های بدن مانند کمر و زانوها نیز اسیب هایی را وارد میکردند. اسکچرز با تولید کفش های با کیفیت، مرغوب، بسیار سبک و استفاده از به روزترین تکنولوژی ها برای ساخت لایه های مختلف کفش ها با توجه به کارایی انها، توانست بسیار زود در میان ورزشکاران مطرح و ورزش دوستان به یک برند شناخته شده و معروف در تمام دنیا تبدیل شود.
همین موضوع که بسیاری از ورزشکاران حرفه ای و دوندگان از طرفداران این برند هستند دال بر کیفیت بالای محصولات و کفش های اسکیچرز است و در واقع یکی از شیوه های تبلیغاتی این برند نیز استفاده از افراد مشهور در تبلیغاتش است. بودجه ای که اسکیچرز برای بازاریابی و تبلیغات استفاده میکند حدود ۲۰ درصد از درامد شرکت است و البته به ان سرمایه گذاری بلند مدت نیز میتوان گفت.
ازطرفی دیگر کفش های طبی ساخت شرکت اسکیچرز نیز طرفداران زیادی دارد زیرا علاوه بر راحتی در راه رفتن ظاهر بسیار زیبایی نیز دارند که در کفش های طبی دیگر کمتر دیده میشود. به همین دلیل است که متخصصان و ارتوپدها نیز به افرادی که دچار کمر درد، ارتروز و پا درد هستند، پوشیدن این کفش ها را پیشنهاد میکنند.

اسکیچرز با کفی های طبی و فناوری مدرن مناسب تمامی افراد

اصالت برند اسکچرز

برند اسکچرز یک برند امریکایی است و شرکت اصلی در منهتن ایالت کالیفرنیا قرار دارد. اما با شروع به تولیدات خاص و تبلیغات گسترده ار طریق مجلات و نشریه ها تلوزیون اینترنت و غیره توانست در مدت کوتاهی به یک برند جهانی و بزرگ با ارزش بسیار بالا تبدیل شود.
همچنین یکی دیگر از موفقیت های این شرکت این بود که علاوه بر امریکا، اسکیچرز در ویتنام، مکزیک، چین، برزیل و غیره نیز کارخانه های تولیدی راه اندازی کرد. که همین امر باعث شده است تا علاوه بر مد نظر قرار گرفتن کیفیت بالای محصولات این برند، از نظر قیمت تمام شده نیز برای مشتریان از سایر برندهای رقیب مقرون به صرفه تر باشد.

نتیجه گیری

شرکت اسکیچرز در کار تولید و فروش کفش های ورزشی بسیار موفق عمل کرده و در دنیا طرفداران ورزشی و غیر ورزشی بسیاری دارد که یکی از دلایل ان را میتوان به طراحی های خاص و منحصر به فرد محصولات ان نسبت داد. راحتی، انعطاف پذیری، سبکی و در عین حال استحکام بالا از ویژگی های کفش های اسکیچرز هستند.
یکی دیگر از برتری های محصولات این برند استفاده از فناوری های به روز و مناسب با هر رشته تخصصی در کفش های خود برای بالا بردن میزان راحتی و تناسب محصولاتش است. و به همین دلیل نیز در مدت زمان کوتاهی توانست در بین رقبای بزرگ و قدیمی این صنعت برای خود جایی باز کند.