اخبار, سلامتی

کرونا – برگزاری نمایشگاه تناسب اندام و بدنسازی (FIBO) 2020

FIBO-Exhibition

فیبو (FIBO) از نظر لغت شناسی مخفف دو کلمه می باشد. فیتنس یا تناسب اندام (fitness) و بادی بیلدینگ یا بدنسازی (bodybuilding). و نمایشگاه فیبو از زمان تاسییس خود در سال ۱۹۸۵ هرساله برگزار می گردد.

این نمایشگاه در سال ۱۹۸۵ توسط Kurt Thelen & Volker Ebener تاسیس شد. نمایشگاه Fibo سالانه بیش از ۱۱۰۰ غرفه و بیش از ۱۴۵۰۰۰ بازدید کننده از سراسر جهان دارد. نمایشگاه Fibo امروزه بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان در زمینه تناسب اندام ، سلامتی و تندرستی می باشد.

برگزاری نمایشگاه تناسب اندام و بدنسازی (FIBO)

مطابق ادوار گذشته این نمایشگاه در آوریل برگزار می شود. هر ساله نوآوری ها و گرایشات جدید صنعت بدنسازی ، فیتنس ، سلامتی توسط تصمیم گیران سطح بالای جهانی در آن به نمایش در میآمد. و لذا موقعیت خوبی برای تجارت ، اتاق های گفتگو ، انجمن های تخصصی و … به شمار میرود.

نمایشگاه بین المللی فیبو (FIBO) برای علاقمندان آمادگی جسمانی ، بدن سازان و دیگر ورزشکاران به عنوان یک رویداد فرهنگی-ورزشی بسیار مهم می باشد. و لذا از تمام کشورها از جمله ایران هرساله ورزشکاران ، متخصصین ، فیزیوتراپیست های زیادی در آن حضور دارند.

نمایشگاه تناسب اندام و سلامتی (FIBO) آلمان یک نمایشگاه تجاری در سطح بین المللی است. به جهت استقبال بی سابقه ای که در سال ۲۰۱۶ بوجود آمد. سالن های جدیدی به این نمایشگاه در شهر کلن اختصاص داده شد.

نمایشگاه فیبو مطابق سالهای پیشین قرار بود از ۲ الی ۵ آوریل در شهر کلن کشور آلمان برگزار شود. متاسفانه به جهت ورود ویروس کرونا تا ماه اکتبر به تعویق افتاد. و مسئولین برگزاری نمایشگاه اعلام کردند. که تا اطلاع ثانوی هیچ گونه نمایشگاهی با مشارکت بین المللی برگزار نخواهد شد.

Silke Frank مدیر FIBO ضمن ابراز امیدواری به غرفه داران از توافق بدست آمده با مسئولین نمایشگاه صحبت نمود. ایشان اعلام کردند بلیط هایی که قبلابرای ماه آوریل خریداری شده بودند. همچنان معتبر خواهند بود. و در تاریخ جدید (اکتبر) می توان از آنها استفاده کرد.

نمایشگاه فیبو از ۱ الی ۴ اکتر ۲۰۲۰ در شهر کلن آلمان برگزار می گردد. (مصادف با ۱۰ الی ۱۳ مهر ۱۳۹۹) . این تعویق به جهت ورود ویروس کرونا به همه کشورهای جهان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *