اخبار

شکوفایی مستمر اسکچرز

 خوش نامی شرکت اسکچرز تنها محدود به مرزهای کمپانی این شرکت نبوده و توانسته است به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفش ورزشی را کسب کند.

این شرکت با بیش از 12000 کارمند و در بیش از 180 کشور جهان به فعالیت خود ادامه می دهد. در این پست که در سال 2019 ویرایش شده است به دو مورد از افتخارات این شرکت در زمینه  بهترین جوایز اشاره شده است. شکوفایی مستمر اسکچرز عنوانی است که برای این برند توسط طراحان و متخصصین حوزه کفش های راحتی و ورزشی بیان شده است.

اسکچرز طی سالهای 2013 تا 2015 تواسنه با تولید بهترین کفش های راحتی و تخصصی بهترین نامزد جشنواره Footwear Industry Award را به خود اختصاص دهد. در سال 2016 و 2017 طبق بررسی برندهای مختلف صنایع تولید کفش که زیر نظر مجله Footwear Today برگزار می شود ، Skechers جایزه بهترین برند کفش را دریافت نمود. این جشنواره هر سال برندهای مختلف کفش در زمینه های مردانه ، زنانه ، طبیعت گردی ، راحتی ، رانینگ و الگوهای دیگر را قبل از سال جدید معرفی می کند.

در قسمت نهایی این جشنواره ، اسکچرز توانست بهترین برند کفش سال 2017 را به خود اختصاص دهد. ناگفته نماند که اسکچرز طی سالهای گذشته نیز بارها توانسته عضو اولین نامزدهای بهترین کفش راحتی و زنانه باشد. همچنین در سال 2019 اسکیچرز در جشنواره Draper Footwear   انگلستان و نیز دوسلدورف آلمان عنوان بهترین برند کفش های زنانه رابه خود اختصاص داد.

ما نیز مفتخریم که توانسته ایم با ارائه یکی از برندهای مطرح و قدرتمند در زمینه پوشاک و لوازم ورزشی ، این برند اورجینال را بدون کمترین تفاوتی با 180 کشور دیگری که این برند را مصرف می کنند، در ایران عزیزمان نیز به فروش برسانیم.