اخبار

شکوفایی مستمر اسکچرز

Footwear Industry Award

 خوش نامی شرکت اسکچرز تنها محدود به مرزهای کمپانی این شرکت نبوده و توانسته است به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفش ورزشی را کسب کند.

این شرکت با بیش از ۱۲۰۰۰ کارمند و در بیش از ۱۸۰ کشور جهان به فعالیت خود ادامه می دهد. در این پست که در سال ۲۰۱۹ ویرایش شده است به دو مورد از افتخارات این شرکت در زمینه  بهترین جوایز اشاره شده است. شکوفایی مستمر اسکچرز عنوانی است که برای این برند توسط طراحان و متخصصین حوزه کفش های راحتی و ورزشی بیان شده است.

اسکچرز طی سالهای ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ تواسنه با تولید بهترین کفش های راحتی و تخصصی بهترین نامزد جشنواره Footwear Industry Award را به خود اختصاص دهد. در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ طبق بررسی برندهای مختلف صنایع تولید کفش که زیر نظر مجله Footwear Today برگزار می شود ، Skechers جایزه بهترین برند کفش را دریافت نمود. این جشنواره هر سال برندهای مختلف کفش در زمینه های مردانه ، زنانه ، طبیعت گردی ، راحتی ، رانینگ و الگوهای دیگر را قبل از سال جدید معرفی می کند.

در قسمت نهایی این جشنواره ، اسکچرز توانست بهترین برند کفش سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص دهد. ناگفته نماند که اسکچرز طی سالهای گذشته نیز بارها توانسته عضو اولین نامزدهای بهترین کفش راحتی و زنانه باشد. همچنین در سال ۲۰۱۹ اسکیچرز در جشنواره Draper Footwear   انگلستان و نیز دوسلدورف آلمان عنوان بهترین برند کفش های زنانه رابه خود اختصاص داد.

ما نیز مفتخریم که توانسته ایم با ارائه یکی از برندهای مطرح و قدرتمند در زمینه پوشاک و لوازم ورزشی ، این برند اورجینال را بدون کمترین تفاوتی با ۱۸۰ کشور دیگری که این برند را مصرف می کنند، در ایران عزیزمان نیز به فروش برسانیم.