سیاست حریم خصوصی

اسکچرزپوش بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اسکچرز پوش اطلاعاتی را به ما ارائه می دهید تا ما بتوانیم خدماتی امن و مطمئن را به شما ارئه دهیم. از آنجا که کلیه فعالیت‌های اسکچرز پوش قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این فروشگاه از طریق آنها صورت می‌گیرد.

اسکیچرز پوش ممکن است برای ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازاریابی و بهینه‌سازی وب‌سایت ، از برخی اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی ، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک (اس ام اس) ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت آنها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. عدم لغو نمودن شخصی، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها می‌باشد.

توجه داشته باشید که  ۲۱۰۰۰۰۰۰۱۲۳ شماره‌ ای است که اسکچرز پوش از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره دیگری تحت عنوان اسکچرزپوش، تخلف و سوء استفاده از نام  این فروشگاه می باشد. روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

اسکچرز پوش ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، اسکچرز پوش می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

اسکچرز پوش هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. مگر اینکه با حکم مقام قضایی و طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ما تمام توان خود را برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی شما بکار می گیریم و امیدواریم که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آوریم.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس و فکس:
۰۲۱-۸۸۹۴۲۵۳۱ – ۰۰۹۷۱۵۶۸۸۷۲۵۷۳