کفش

سری کفش های Equalizer (اِکولایزر) اسکچرز

تکنولوژی اکوالایزر برای اولین بار در لایه میانی کفش های بسکتبال مورد استفاده قرار می گرفت. چه اینکه خاصیت جذب شوک بالا و چگالی پایینی داشتند. و لذا باعث سبک شدن کفش ورزشکار و راحتی و سرعت در حین تمرین می شد.

شرکت اسکچرز همانند ادوار گذشته به عنوان اولین شرکت در ارائه فناوری های نوین کفش. کارشناسی ، طراحی و تولید این سری از کفش های ورزشی را در برنامه خود قرار داد. و لذا توانست تکنولوژی Equalizer (اکولایزر) را در کفش های راحتی و روزمره نیز مورد استفاده قرار دهد.

زیره های سری کفش های راحتی Equalizer بسیار بادوام و منعطف می باشد. بنابراین در کفش های راحتی ، دوندگی ، پیاده روی و ورزش های سالنی از آن استفاده می شود.

سری کفش های اکولایزر (Equalizer) اسکچرز با چگالی پایینی ساخته شده اند. این فرآیند در لایه میانی کفی کفش (Midsole) بکار رفته است. و باعث می شود خاصیت Shock-absorbing عملکرد بهتری داشته باشد.  به عنوان مثال در سری Dual-Lite اسکچرز سبک راحتی را دو برابر می کند. و در ترکیب اکوالایزر ، این راحتی در تمام قسمت های زیره بصورت یکسان عمل می کنند.

برای مثال به توضیح مختصر این سری از کفش های اسکچرز می پردازیم. سری کفش راحتی و پیاده رویِ Equalizer دارای رویه ای از جنس کتان بصورت مش باف می باشند. در رویه کفش پانل هایی وجود دارد که برای تهویه هوای کفش تعبیه شده است.

در کناره های کفش پانل هایی از الیاف بکار رفته است که به راحتی خم می شوند. اما حالت ارتجاعی خود را از دست نمی دهند. این عملکرد و نیز لایه پشتی ورودی کفش حالت Slip-on دارد. و پوشیدن کفش بسیار راحت می باشد. کفی های بسیار انعطاف پذیر و دارای حاشیه های در قسمت آجدار کفش برای راحتی و تعادل بیشتر.

معنی کلمه Equalizer چیست؟

کفش های سری Equalizer (اکولایزر) اسکچرز در استایل مختلفی طراحی شده است. این فناوری در سری های 1 ،  2  ، 3 ،  4 . و استایلهای همچون Trail ، Skech-Knite ، Double Play ، Dual-Lite ، Relaxed Fit و غیره تولید می شود. عملکرد فناوری اکوالایزر بی شباهت با معنی این کلمه نیست. و به عبارتی تکنولوژی اکولایزر تقویت کننده و همسان کننده راحتی در اجزای کفش است.

با سری اکولایزر ، آهنگ کفش های خود را تغییر دهید. و راحتی را به بهترین شکل تجریه کنید.

همانطور که می دانید اکوالایزر در سیستم های صوتی بکار می رود و تنظیم کننده صدا می باشد. در کفش های اکولایزر اسکیچرز نیز به نوعی مشابه عمل میشود. لذا Equalizer واکنش هایی که در کفش ایجاد می شود را جذب و در نواحی مختلف کفش یکسان می کند. تا فشار کمتری بر قسمتی از پا وارد شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *